Říjen 2012

Luxusní kabelky v nové kolekci 2012/2013

18. října 2012 v 13:59 | Luxusní kabelky |  Móda
Luxusní kabelky pro náročné v nové kolekci prestižního butiku Arde.cz


Luxusní kabelky Brook Street v nových barvách a provedeních
Ztělesnění rafinovanosti, krásy a luxusu! Úchvatná, mimořádně sofistikované luxusní kabelky Brook Street určené pro výjimečné ženy. Propracované do každého detailu. Ručně vyrobené z nejkvalitnější italské telecí kůže. Překrásně tvarované luxusní kabelky.


Každá kabelka je opatřena bočními pásky s možností utažení či uvolnění pro zvětšení nebo zmenšení obsahu kabelky. Na vnějších stranách je vybavena dvěmi oddělenými kapsami na zip. Hlavní vnitřní prostor kabelky s uzavíráním na zip poskytuje dostatečně velký prostor pro všechny vaše každodenní potřeby. Vnitřek kabelky je vykládán nejkvalitnějším hedvábím (grogrénem). Zipy jsou švýcarské výroby, drobné kovové doplňky jsou italské.

Mimořádně luxusní nadčasové kabelky Brook Street jsou určené pro celoroční nošení. Kabelka, která ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět.


Nádherná luxusní kabelka na řetízku Manhattan ručně vyrobená z kvalitní hadí kůže a barvená zlatými metalickými odstíny. Exotika a luxus je hluboce vryta do této překrásné lxuusní kabelky. Vnitřní prostor je polstrován pravým semišem. Doplněno řemínkem zlaté barvy.


Překrásná elegantní dámská taška Marylebone z nové luxusní kolekce.
Módní dámská luxusní taška Marylebone je jednoduše báječná. Atraktivní design, krásná italská telecí kůže a polstrování grogrénem. Uvnitř tašky se nachází jedno velkorysé oddělení a navíc měkčená kapsa na iPad a dvě kapsy na mobilní telefon. Dvě "tajné" kapsy se nacházejí na bocích a jsou zavírány na zip. Luxusní dámské tašky Marylebone jsou dokonalou kombinací praktičnosti, krásy a stylu.

Všechny tyto kabelky a tašky zakoupíte výhradně v butiku Arde Style Shop na adrese www.arde.cz.

Zdroj fotografií: Arde.cz